REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Wiemy, jak będzie wyglądał Cable w filmie Deadpool 2. I wiemy, po co mu pluszak

Ryan Reynolds opublikował niedawno dwa nowe zdjęcia promujące film Deadpool 2. Nie będziecie rozczarowani. Josh Brolin jako Cable prezentuje się rewelacyjnie! Szkoda tylko, że premiera wciąż tak odległa…

Deadpool 2 Cable
REKLAMA
REKLAMA

Cable to telepatyczny syn Cyclopsa z X-Menów. Po raz pierwszy, jako dorosła i ugruntowana postać, pojawił się w The New Mutants z 1990 r. Z Deadpoolem połączyła go seria komiksów z 2004 roku, a teraz wiemy już na pewno, że pojawi się w filmowym Deadpool 2.

Wybór aktora wzbudził pewne zdziwienie wśród fanów. Josh Brolin występuje już w znanej, komiksowej serii. Gra Thanosa w filmach Disneya, a fani się już do niego w tej roli przyzwyczaili. Na szczęście mogą odetchnąć z ulgą. Nie jest jasne jak Brolin sprawdzi się aktorsko, ale jeśli chodzi o prezencję wizualną, to Cable doczekał się stosownego hołdu.

Tak wygląda Cable w filmie Deadpool 2:

Wszystko się pięknie w tym zmutowanym cyborgu zgadza, aż po cybernetyczną rękę czy bliznę na twarzy. Zadbano nawet o szczegóły, które rozpoznają dopiero najzagorzalsi z fanów. Za dowód tego niech posłuży miś przypięty do pasa Cable’a. Cable trafił do przyszłości jako dziecko, a ów pluszowy miś to jedyne co mu pozostało z dzieciństwa.

REKLAMA

Rola Cable’a była oferowana kilku aktorom poza Brolinem. Rozważali ją Brad Pitt, Michael Shannon i David Harbour. Nic nie ujmując talentowi wspomnianych aktorów, Brolin okazał się tu idealny.

Deadpool 2 pojawi się w kinach 1 czerwca 2018 r., a więc nadal dzieli nas masa czasu od jego premiery. Czekanie staje się coraz bardziej nieznośne...

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA