REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

David Fincher na pokładzie Netfliksa. Mamy zapowiedź i zdjęcia z planu serialu Mindhunter

Takie nazwisko w ekipie serialowej to już sukces sam w sobie. Gdybym nie korzystała jeszcze z Netfliksa, właśnie dla produkcji Mindhunter, za której reżyserię odpowiada David Fincher, włączyłabym okres próbny w serwisie.

mindhunter trailer
REKLAMA
REKLAMA

Mindhunter, nowa produkcja platformy Netflix, opowie o dwóch agentach FBI. Głównymi bohaterami będą Jonathan Groff i Holt McCallany. Ci rozpoczynają śledztwo, które... zmienić ma całą przyszłość kryminalistyki.

John Douglas uczestniczył w śledztwach mających na celu ujęcie najniebezpieczniejszych i najokrutniejszych seryjnych morderców. Jego praca polegała nie tylko na bezpośrednim badaniu sprawy, ale także na konfrontacjach z takimi osobami jak Charles Manson, Richard Speck czy John Wayne Gacy.

Mindhunter - trailer:

W serialu główni bohaterowie będą próbowali zajrzeć w głąb umysłów seryjnych morderców.

Zapowiada się mocny, brutalny i klimatyczny serial, który opowie o wydarzeniach inspirowanych prawdziwym życiem i pracą agentów specjalnych. Mindhunter wygląda mi na produkcję, na którą warto czekać. I która najprawdopodobniej będzie nowym asem w rękawie Netfliksa.

Premiera serialu już 13 października w serwisie VOD.

david fincher nakręcił serial mindhunter
Mindhunter to nowy serial serwisu Netflix
Mindhunter
REKLAMA

David Fincher, oprócz tego, że jest reżyserem serialu, odpowiada także za jego produkcję. Obok Finchera producentami są: Joshua Donen, Charlize Theron oraz Cean Chaffin. Dodajmy, że to nie pierwsza współpraca reżysera z Netfliksem. Fincher pracował także na planie serialu House of Cards, jednej z głośniejszych produkcji platformy.

Pierwszy sezon serialu Mindhunter liczyć będzie jedenaście epizodów. Wszystkie dostępne będą w dniu premiery produkcji w serwisie Netflix.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA