1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Książki

Książki w Biedronce za dychę - te tytuły musisz kupić

książki w biedronce za dychę

Wakacje w pełni, choć pogoda nie rozpieszcza. Na szczęście sięgnięcie po jakąś lekturę to dobra opcja zarówno w przypadku słonecznych dni jak i tych deszczowych. Tym bardziej że w Biedronce możemy teraz kupić za dychę kilkadziesiąt tytułów.

Każda książka kosztuje dokładnie 9,99 zł. W promocji jest 80 tytułów przeznaczonych dla różnych odbiorców. W ofercie znajdują się książki dla dzieci, klasyka literatury, kryminały, thrillery, książki autobiograficzne, biograficzne, obyczajowe, a także poradniki czy książki kucharskie.

Książki w Biedronce za dychę - co warto kupić?

Beatlesi. Za kulisami sukcesu

promocja na książki w biedronce

Historia jednego z najsłynniejszych zespołów, jakie kiedykolwiek istniały. Autorem publikacji jest Chris Ingham. W tej książce znajdziecie wszystko to, co chcielibyście dowiedzieć się o znanej czwórce z Liverpoolu. W Beatlesi. Za kulisami sukcesu znajdziemy mnóstwo interesujących historii związanych z zespołem. Choć od rozpadu tej grupy minęło już kilkadziesiąt lat, ich muzyka wciąż porusza kolejne pokolenia i jest słuchana na całym świecie.

Hitler i kobiety

książki za dychę w biedronce

Kim był Hitler, jeden z najbardziej przerażających i jednocześnie fascynujących ludzi u władzy na świecie? Autor książki François Delpla bada szczegółowo życie intymne Hitlera. Badacz opisuje kobiety, z którymi styczność miał w swoim życiu przywódca nazistowskich Niemiec. Delpla kreśli portret człowieka, który potrafił manipulować, ale opętany był też własnymi fantazjami.

Presja

biedronka promocje

Detektyw sierżant Helen Weeks jest przekonana, że przed nią kolejny, zwykły dzień w pracy. Ale tak jej się tylko wydaje. Kobieta tego samego dnia stanie się zakładniczką zdesperowanego sklepikarza, który jakiś czas temu stracił syna i nie umie sobie z tym poradzić. Syn mężczyzny trafił do więzienia za zabójstwo i niedługo potem... sam się zabił. Sklepikarz nie wierzy, że była to świadoma decyzja i jest przekonany, że synowi ktoś "pomógł" w samobójstwie. Zmusza Weeks aby ta skontaktowała się z detektywem Thorne'em i daje ultimatum - mężczyzna albo przyprowadzi mu mordercę jego syna, albo Weeks i jeszcze jeden zakładnik umrą.

Mroczna wieża I

promocja na książki - biedronka

Pierwsza część opus magnum Stephena Kinga, mistrza grozy. Mroczna wieża to ośmioczęściowy cykl powieści łączący elementy fantasy, horroru i westernu. Już wkrótce światło dzienne ujrzy film inspirowany prozą pisarza. Główne role w Mrocznej wieży zagrają w nim Idris Elba i Matthew McConaughey. Za reżyserię odpowiada Nikolaj Arcel. Fabuła książki skupia się na losach Rolanda, ostatniego rewolwerowca, który ściga człowieka w czerni. Ten ostatni posiadł tajemnicę Wieży - mistycznego miejsca, gdzie być może uda się rozwiązać zagadkę czasu czy przestrzeni.

Wyznania gejszy

książki w biedronce

Książka opowiadająca o życiu jednej z gejsz, która nie chciała pogodzić się z losem, jaki wybrali dla niej inni ludzie. Na podstawie powieści autorstwa Arthura Goldena powstał film o tym samym tytule w reżyserii Roba Marshalla. Wyznania gejszy są debiutem literackim Goldena. Produkcja na jej podstawie została obsypana Oscarami. W główną rolę w filmie wcieliła się Ziyi Zhang.

Oprócz wymienionych tytułów możemy kupić też: Zieloną milę Stephena Kinga, autobiografię Arnolda Schwarzeneggera, Paragraf 22 Josepha Hellera, Rodzinę Borgiów i Ojca chrzestnego autorstwa Mario Puzo czy Poszukiwanego napisanego przez Lee Childa. Pełna lista książek znajduje się TUTAJ.

Promocja trwa do 6 sierpnia tego roku.