1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Poznaliśmy tytuł 7. sezonu American Horror Story. Jest też nowa zapowiedź

Poznaliśmy tytuł 7. sezonu American Horror Story. Co on oznacza?

W końcu! Zapowiadana od kilku dni informacja ujrzała światło dzienne i poznaliśmy tytuł 7. sezonu American Horror Story. Dowiedzieliśmy się także, kiedy nowa seria zostanie wyemitowana w telewizji.

7. sezon American Horror Story, serialu Ryana Murphy'ego, będzie nosił tytuł Cult (pol. kult, sekta czy grupa religijna). Trochę trudno połączyć to ze wszystkimi informacjami, jakie dostaliśmy, a więc z powracającym w tym sezonie klaunem, pszczołami czy wyborami prezydenckimi, ale podejrzewam, że Murphy wie, co robi... To zresztą może oznaczać całkowity chaos i przerost formy nad treścią. Uświadczyliśmy to choćby w finale 4. sezonu i w 5. serii w której wystąpiła Lady Gaga.

Fabuła, co wywnioskować możemy z wideo, dotyczyć będzie tym razem jakiejś zamkniętej sekty, która odprawia nieczyste i straszne rytuały.

To nieźle pasuje do tego, co do tej pory stworzył Murphy. 7. sezon niewątpliwie będzie pokręcony jak wszystkie inne.

Premiera najnowszej serii American Horror Story już 5 września na antenie stacji FOX. Dodajmy, że w planach jest przygotowanie jeszcze dwóch sezonów serialu. Ich premiery miałyby się odbyć do 2019 roku.

W 7. sezonie serialu zagrają m. in. Lena Dunham, Sarah Paulson i Evan Peters.