1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Podwójne życie, narkotyki i komplikacje. Netflix przedstawia nowy serial - Ozark

Podwójne życie zawsze musi wyjść na jaw i skończyć się kłopotami. Już niedługo w nowym serialu Netfliksa przekona się o tym główny bohater. Marty Bryde to pierwszoplanowa postać produkcji Ozark, która już 21 lipca zadebiutuje w platformie.

Trailer serialu Ozark

Czy można jednocześnie być doradcą finansowym i zajmować się praniem pieniędzy dla jednego z największych meksykańskich karteli narkotykowych? Można, choć nie na dłuższą metę. Kiedy sprawy zaczynają się komplikować, Marty Bryde wraz ze swoją żoną i dziećmi postanawia uciec od problemów. Mężczyzna przeprowadza się z rodziną z Chicago do Krainy Ozarks w spokojnym Missouri. Niestety, jak się szybko okaże, problemy wcale nie znikają, gdy zmieni się miejsce zamieszkania.

Nowa produkcja Netfliksa zapowiada się całkiem intrygująco. Jest brudno, mrocznie, są nocne kluby i narkotyki. Jeszcze do tego dodajmy tylko wartką akcję i już mamy przepis na serial udany.

W główną rolę w serialu wcielił się Jason Bateman, który jest jednocześnie reżyserem i producentem wykonawczym produkcji. W Ozark partneruje mu nominowana do Oscara Laura Linney, która zagrała żonę Marty'ego, Wendy. Pierwszy sezon nowej serii Netfliksa liczyć ma dziesięć odcinków.

Premiera serialu Ozark już 21 lipca tego roku w serwisie Netflix.