1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Seth MacFarlane bierze się za Star Treka. Oczekuję wyłącznie epickości

Nie, nie ta wersja MacFarlene’a odpowiedzialna za takie produkcje jak Cosmos, a ta która odpowiada za dzieła pokroju kreskówek Family Guy, American Dan czy filmów takich jak Ted. Możemy więc oczekiwać wyłącznie oparów absurdu.

The Orville

Trudno nie podziwiać MacFarlane’a, to bardzo, bardzo zajęty człowiek. Właściwie to non stop jest zaangażowany w jakiś projekt. Jako producent, scenarzysta, aktor, dubbingowiec, prowadzący galę Oskarów… nie wszystko mu wychodzi bezbłędnie, ale patrząc w ujęciu całościowym to jedna z najzdolniejszych osób w historii telewizji.

To MacFarlane stworzył takie kreskówki jak Głowa rodziny (Family Guy) czy American Dad. To autor dwóch komedii o pluszowym gadającym misiu Tedzie. I wreszcie producent jednego z najlepiej zrealizowanych seriali dokumentalnych o kosmosie, który prowadzi Neil deGrasse Tyson.

Teraz bierze się za Star Treka. A konkretniej, to jego pastisz w formie serialu The Orville.

MacFarlane użyczy w swojej komedii nie tylko głosu, ale i ciała, co jest dość rzadkie. Produkcją serialu zajmie się Fox, a sam serial… no cóż, spójrzcie tylko na poniższy zwiastun:

U boku Setha MacFarlane’a znajdzie się Adrianne Palicki w roli pierwszego oficera, rozwiedzionego z kapitanem statku (w tej roli MacFarlane). Całość nie jest zbyt innowacyjna jeśli chodzi o humor tego autora, ale… nie szkodzi. Star Trek jest tak wdzięcznym tematem do pastiszu, że spodziewam się wszystkiego co najlepsze.

Serial będzie emitowany w telewizji Fox co czwartek. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.