1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Co dalej z Hannah? 13 Reasons Why oficjalnie dostaje 2 sezon

Choć nie wszyscy widzowie wydają się być zadowoleni z tej informacji, Netflix oficjalnie ogłosił, że 13 Reasons Why doczeka się 2 sezonu. Czy kolejne odcinki są rzeczywiście potrzebne i co dalej z historią Hannah?

Co dalej z Hannah? 13 Reasons Why oficjalnie dostaje 2 sezon

Przyznam, że nie rozumiem podejścia niektórych widzów, będących oburzonych poruszaną tematyką czy sposobem jej prezentacji. Oglądając 13 Reasons Why ani razu nie pomyślałam o tej produkcji jak o gloryfikacji samobójstwa czy takiej, która bez powodu karmi się sensacją. Serial przedstawia przygnębiające kwestie, jasno dając do zrozumienia, że krzywdzenie innych może mieć katastrofalne skutki. Nawet najmniejsze, niepozorne gesty i zachowania mogą stać się przyczyną ogromnej tragedii.

Mimo że Clay wysłuchał już wszystkie kasety narratorki opowieści, w 13 Reasons Why pozostało nierozwiązanych wiele wątków.

Czy zło spotka sprawiedliwość? Jak ułoży się życie znajomych Hannah? Co z Aleksem? Wiele pytań wciąż jest bez odpowiedzi i nic dziwnego, że widzowie i fani serialu chcą poznać na nie odpowiedź.

13 Reasons Why 2 sezon - kiedy premiera?

Na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera nowej serii serialu. Liczę na to, że kolejne odcinki produkcji obejrzymy już w przyszłym roku. Informacje na temat 2 sezonu są bardzo oszczędne - nie wiemy właściwie nic o fabule produkcji. Z powyższego wideo też wiele wywnioskować nie można. Pozostaje nam więc czekać na oficjalne informacje od Netfliksa.

Podejrzewam, że sama postać Hannah zostanie jeszcze wykorzystana w retrospekcjach. Powody śmierci dziewczyny nie są jasne dla wszystkich bohaterów serialu - wszak jej rodzice dopiero niedawno dowiedzieli się o istnieniu kaset. Nie jest wykluczone, że poznamy nowe sekrety nastolatki, które zmienią odbiór pewnych wydarzeń.