1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Nadchodzi nowy Kingsman, czyli lepszy James Bond. Jest trailer

Nadchodzi nowy Kingsman, czyli lepszy James Bond. Jest trailer!

Pierwsza część okazała się świetną rozrywką, która wzięła wszystkich z zaskoczenia. Kingsman: The Golden Circle zapowiada się jeszcze lepiej. W sieci właśnie wylądował nowy trailer.

W materiale widzimy atak na siedzibę Kingsman, w której działa się duża część fabuły pierwszej części. Eggsy (Taron Egerton) i Merlin (Mark Strong) udają się więc do Ameryki, aby schwytać sprawców zamachu i pomóc siostrzanej organizacji Statesman.

Kingsman: The Golden Circle zadebiutuje w polskich kinach 6 października 2017.

Najciekawszym momentem trailera jest jego ostatnia scena, w której widzimy golącego się Galahada (Colin Firth). SPOILER Galahad został bowiem zastrzelony w pierwszej części przez jej czarny charakter - Valentine'a. Jak widać nawet "kulka z łeb" nie powstrzyma agentów Kingsman. SPOILER KONIEC.

Do obsady aktorskiej dołączyli także Halle Berry, Jeff Bridges i Channing Tatum co zapowiada nam nie lada jazdę bez trzymanki, do której przyzwyczaił nas oryginał. Pożyczył on najlepsze elementy James Bonda, podlał popkulturowym, komicznym sosem i zaserwował zapierające dech w piersiach sceny walki.

Kingsman: The Secret Service zarobił 412 mln dol. przy budżecie ok. 90 mln dol.

To dwa razy mniej niż Spectre, ale przy prawie 3 razy mniejszym budżecie.

Nie wiem jak wy, ale ja już teraz nie mogę się doczekać kontynuacji, która przyniosła świeży powiew w gatunku szpiegowskich filmów akcji.