1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Pierwszy zwiastun Star Wars: The Last Jedi już w tym tygodniu. Zwiastun, nie „teaser”!

Star Wars Epizod 8 tytuł The Last Jedi

Już w tym tygodniu, podczas Star Wars Celebration zostanie zaprezentowany pierwszy zwiastun kolejnego rozdziału gwiezdnowojennej sagi. Co więcej, ów zwiastun ma być bardzo treściwy!

Niestety, nadal nie mamy konkretnej daty premiery pierwszego zwiastuna nowych Gwiezdnych wojen, ale wiemy, że odbędzie się to jeszcze w tym tygodniu. Ma to nastąpić podczas imprezy Star Wars Celebration, która będzie się odbywać w dniach 13-16 kwietnia. Co więcej, zwiastun ma być czymś więcej niż tak zwanym „teaserem”, a więc króciutkim materiałem z paroma kadrami z filmu.

Zwiastun pojawi się w idealnym momencie. Już opadł kurz po premierze Łotra 1, film jest dostępny na płytach Blu-ray, fani więc czekają z olbrzymim zniecierpliwieniem na jakiekolwiek wieści na temat ich ukochanej sagi.

Star Wars: The Last Jedi - zwiastun za pasem, a film pojawi się w kinach za osiem miesięcy.

A zwiastun, który się niebawem pojawi będzie rozkładany na części pierwsze przez fanów na całym świecie. Niestety, nie wiemy dokładnie co oznacza zapowiadane „znacznie więcej treści niż w teaserze”, ale mam nadzieję, że montażyści i dział marketingu postawią na przedstawienie intrygi podejmowanej przez film zamiast na widowiskowe sceny z (zapewne) jego finału.

Bardzo jestem ciekaw roli Luke’a, jaką odegra w kolejnym filmie. Czy będzie podstarzałym mentorem dla młodszych bohaterów? A może jednak szkolony przez Yodę syn Vadera pokaże na co go stać i doświadczymy epickiego pojedynku na miecze świetlne z jego udziałem? Trudno powiedzieć, ale na samą myśl czuję ciary na plecach.

Będziemy monitorować Internet i sprawdzać dostępność zwiastuna. Jak tylko się pojawi, od razu go zaprezentujemy i omówimy. Niech Moc będzie z wami. I cierpliwość, której tuż przed premierą mamy już coraz mniej…