1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Byliśmy na planie serialu Belfer. Tak powstaje 2 sezon!

Byliśmy na planie 2 sezonu serialu Belfer

Czekacie na 2 sezon Belfra? Jasne, że czekacie! Ja z niecierpliwością czekam, co też twórcy zaserwują nam w nowych odcinkach. Kilka dni temu miałam okazję gościć na pierwszym dniu zdjęciowym produkcji i porozmawiać z aktorami, którzy dołączyli do obsady serialu.

Akcja nowego sezonu serialu Belfer będzie rozgrywać się we Wrocławiu. W tamtejszym prywatnym liceum dochodzi do zaginięć nastolatków. Sprawę, pozostając incognito, ma badać Paweł Zawadzki, czyli tytułowy Belfer, w którego ponownie wcieli Maciej Stuhr.

W obsadzie 2 sezonu znalazły się nowe twarze, m. in. Eliza Reycembel, znana z takich filmów jak Obietnica, Carte Blanche czy Niewinne i Michalina Łabacz, która wcieliła się w główną bohaterkę w filmie Wołyń w reżyserii Wojtka Smarzowskiego.

Wizyta na planie serialu Belfer

Będąc na planie, udało nam się porozmawiać z dwiema aktorkami oraz zobaczyć, jak pracuje ekipa. Efekty możecie zobaczyć poniżej.

Na stołku reżyserskim zasiadło dwóch nowych twórców. 2 sezon Belfra kręcą Krzysztof Łukaszewicz, mający na swoim koncie takie filmy jak Lincz czy Karbala i Maciej Bochniak, reżyser Disco Polo. Autorami scenariusza są Jakub Żulczyk, Monika Powalisz, Bartosz Ignaciuk i Wojciech Bockenheim. Dwóch pierwszych twórców odpowiada za pierwszy sezon produkcji.

Plan Belfra

Nowe odcinki Belfra swoją premierę będą miały jesienią tego roku w stacji Canal +.