1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy
  4. Seriale

Poznajcie ShowMax, nową platformę VoD dostępną w Polsce!

ShowMax w Polsce już dostępny! Oto poważny konkurent dla Netfliksa
100 interakcji
dołącz do dyskusji

ShowMax dumnie wkracza do Polski, chce utrzeć nosa Netflixowi, Amazonowi czy HBO. Ale czy ma na to jakiekolwiek szanse? Wszystko, jak zawsze, rozchodzi się o jakość aplikacji a przede wszystkim oferty.

Platforma ShowMax wkracza dumnie do Polski. I z impetem, bo już teraz głośno piszą o niej media. Niekoniecznie z uwagi na ciekawą ofertę czy świetne aplikacje. Platforma pojawia się w atmosferze lekkiego skandalu, bowiem firmuje ją Patryk Vega swoim filmem Czerwony punkt z Ewanem McGregorem. Tabloidy już spekulują, że to dlatego odmówił współtworzenia z Dorotą Rabczewską nowego Pitbulla. Prawda zapewne leży gdzie indziej, ale to już mało kogo obchodzi.

Prawdę powiedziawszy, mało obchodzi również i nas, bowiem platforma ta ma przede wszystkim być dobra. A więc być atrakcyjna cenowo, oferować przyzwoite aplikacje klienckie i mieć fajne treści do konsumowania za wyżej wskazany abonament.

ShowMax w Polsce – ile to kosztuje?

Usługa oferuje 14 dni okresu próbnego, podczas którego mamy nieodpłatny dostęp do wszystkiego, co ShowMax ma w swoich zasobach. Jeżeli nam się to spodoba, to opłata za użytkowanie wynosi 19,90 złotych miesięcznie. W ramach abonamentu możemy z usługą powiązać pięć urządzeń, z czego z dwóch możemy korzystać równocześnie. Możliwe formy płatności to Mastercard, Visa, PayPal i możliwość dopisania opłaty do rachunku za telefon.

ShowMax w Polsce
ShowMax w Polsce oferuje wygodny panel do zarządzania kontem i płatnościami

ShowMax w Polsce – oferta

Wszystkie dostępne na ShowMax pozycje strumieniowane są w rozdzielczości 720p. Wszystkie obcojęzyczne produkcje dostępne są w wersji z napisami lub lektorem. Wśród tytułów, jakie znajdziemy, są prawdziwe perełki, takie jak seriale Dr. House, Dexter, The Affair, Billions, Incorporated, Fargo, Luther, Nurse Jackie, The Goodwife, War & Peace czy filmy World War Z,  Bogowie, O północy w Paryżu, Watchmen czy też Jak wytresować smoka. ShowMax będzie też proponował własne produkcje, takie jak Ucho Prezesa autorstwa Roberta Górskiego. Część z tych produkcji nie obejrzymy ani w Netfliksie, ani w HBO GO, tak samo jest z poszczególnymi sezonami niektórych produkcji, np. w Netfliksie zobaczymy na razie tylko dwa sezony The Affair, w platformie ShowMax dostępne są już trzy.

ShowMax w Polsce – jak korzystać?

ShowMax w Polsce
ShowMax w Polsce to przyzwoite aplikacje, które potrafią przenosić treści do trybu offline w pamięci urządzenia

ShowMax dostępny jest w wersji webowej. Oprócz tego oferuje aplikacje klienckie na systemy Android, iOS, tvOS, webOS i Tizen. Usługa jest zgodna z Chromecastem. Co bardzo ciekawe, w każdej z aplikacji możemy ustawić tryb offline. Możemy więc pobrać do pamięci urządzenia interesujące nas pozycje celem ich późniejszego obejrzenia (maksymalnie 25 tytułów).

ShowMax w Polsce – od kiedy?

Od dziś. Usługa jest już dostępna w pełnej funkcjonalności.