REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Nowy zwiastun Ghost in the Shell to czysta przyjemność dla oczu. Nie wiem, jak można narzekać na ten film

Do sieci trafił świeżutki, długi i obfity w zupełnie nowe sceny zwiastun filmu Ghost in the Shell. Produkcja zapowiada się kapitalnie.

Ghost in the Shell
REKLAMA
REKLAMA

Gdybym był jednym z producentów pełnometrażowego Ghost in the Shell, najprawdopodobniej odłączyłbym kabel Ethernet i wyłączył router. Liczba negatywnych komentarzy związanych z tym projektem jest zastanawiająca. Internautom non stop coś nie pasuje. Czasem to, że film nie będzie w pełni zgodny z mangą. Innym razem fakt, że główna bohaterka jest zbyt biała.

Nie rozumiem takiego podejścia. Dla mnie Ghost in the Shell zapowiada się wyśmienicie.

Widać to również na zupełnie nowym zwiastunie. W materiale reklamowym każda scena i każda sekunda cieszy moje oko. Jako fan science-fiction, chłonę ten obraz z zapartym tchem. Odliczam dni do premiery. Nie mogę doczekać się wizyty w kinie. Naprawdę ciężko znaleźć mi jakikolwiek punkt, do którego mogę się przyczepić:

REKLAMA

No, może poza jednym - kampania reklamowa ze strony wytwórni jest zbyt mało agresywna. Jak gdyby sami nie wierzyli w sukces swojego projektu. Chociaż Ghost in the Shell zadebiutuje już 30 marca 2017 roku, o filmie jest zastanawiająco cicho. Pod względem nakręcania tak zwanego hype’u Paramount Pictures ma wiele do nadrobienia. Zobaczcie, jak robi to Marvel.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA