REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Poznaliśmy obsadę nowego serialu od Hulu zatytułowanego Marvel's Runaways

Fani komiksów mogą wyczekiwać kolejnego serialu. Twórcy Marvel's Runaways pochwalili się właśnie tym, kto znajdzie się w obsadzie produkcji Hulu. Poznaliśmy szóstkę głównych bohaterów i wiemy, jacy aktorzy się w nich wcielą.

Marvel's Runaways Hulu
REKLAMA
REKLAMA

Marve's Runaways to kolejny serial bazujący na komiksach wydawnictwa, które dało nam takie postaci jak Iron Man, Kapitan Ameryka, Spider-Man i grupę X-Men. Jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne filmy i produkcje telewizyjne opowiadające o bardziej lub mniej znanych postaciach.

Portfolio produkcji telewizyjnych Marvela jest już naprawdę bogate.

Marvel Television ma pełne ręce roboty. Oprócz Agentów T.A.R.C.Z.Y. od amerykańskiego ABC i aż sześciu seriali Netfliksa w ramach inicjatywy The Defenders powstają dwa seriale o X-Menach przy współpracy z telewizją Fox, w tym fenomenalny Legion.

Nie zabraknie też produkcji młodzieżowych. Marvel razem z telewizją ABC przygotowuje produkcję Cloak & Dagger, w której tytułowe role zagrają Aubrey Joseph i Olivia Holt. Oprócz tego powstaje serial Runaways, który Marvel tworzy we współpracy z ABC i serwisem Hulu.

Marvel's Runaways do tej pory było jedynie mglistą zapowiedzią.

Już od kilku miesięcy krążyły pogłoski o tym, że Marvel przy współpracy z Hulu przygotuje nowy młodzieżowy serial. Wiedzieliśmy na jego temat niewiele. Z tytułu można było wywnioskować, że będzie opowiadał o losach znanej z kart komiksów grupy dzieciaków. W komiksach Runaways to grupa młodych ludzi będących potomkami super-złoczyńców.

Po tym, jak dowiedzieli się, że ich rodzice są źli do szpiku kości postanowili od nich uciec. W serialu wykorzystano ten sam motyw: szóstka dzieciaków pochodzi z bardzo różnych środowisk i grup etnicznych, a chociaż niezbyt za sobą przepada, to połączyła ich chęć przeciwstawienia się rodzicom. Marvel ogłosił właśnie, kim będą główni bohaterowie i kto się w nich wcieli.

Alex Wilder

Marvel's Runaways Hulu class="wp-image-79328"

Tego bohatera zagra Rhenzy Feliz znany z seriali Teen Wolf i Casual. Marvel opisuje go jako nerda - i to takiego, który jest z bycia nerdem dumny. Bohater jest samotnikiem, którego pasją są gry wideo, ale w głębi chciałby odświeżyć relację z przyjaciółmi z dzieciństwa.

Nico Minoru

Marvel's Runaways Hulu class="wp-image-79329"

W tę bohaterkę wcieli się Lyrica Okano, którą widzowie mogą kojarzyć z serialu The Affair i Unforgettable. To twarda nastolatka należąca do subkultury Goth, która sprawia wrażenie, jakby nie potrzebowała kontaktu ze światem - chociaż wcale nie musi tak być.

Karolina Dean

Marvel's Runaways Hulu class="wp-image-79330"

Bohaterkę o nieskazitelnej urodzie zagra Virginia Gardner znana z Goat i Little Bitches. Chociaż dziewczyna wygląda niczym z ulotki reklamowej i na pierwszy rzut oka ma wszystko, o czym mogłaby zamarzyć, to jest przytłoczona oczekiwaniami rodziców i chce od życia czegoś więcej.

Gert Yorkes

Marvel's Runaways Hulu class="wp-image-79331"

W tę postać wcieli się Ariela Barer, którą wcześniej można było oglądać w New Girl i One Day at a Time. Ta bhaterka o fioletowych włosach ma misję - walczy z ludzką niesprawiedliwością, stając w świetle reflektorów.

Chase Stein

Marvel's Runaways Hulu class="wp-image-79332"

Tego bohatera zagra Gregg Sulkin z Faking It, Don’t Hang Up i Anti Social. To typowy licealny obiekt westchnień nastolatek, grający w lacrosse. Ze względu na osiągnięcia w sporcie wielu uznaje go za mało inteligentnego chłopaka, ale ma przebłyski geniuszu tak jak jego ojciec.

Molly Hernandez

Marvel's Runaways Hulu class="wp-image-79333"

Ostatnią z grupy jest jednocześnie najmłodsza bohaterka, którą gra Allegra Acosta - aktorka występująca wcześniej w 100 Things to do Before High School i Just Add Magic. Wyróżnia ją ogromna chęć przynależenia do grupy i bardzo pozytywne nastawienie do świata.

Co jeszcze wiemy o Marvel's Runaways?

Serial bazuje na komiksach takich twórców jak Brian K. Vaughan and Adrian Alphona. Za telewizyjną produkcję będą odpowiedzialni Josh Schwartz i Stephanie Savage, którzy wcześniej pracowali przez The O.C. i Gossip Girl.

REKLAMA

Wspomagać ich będzie Jeph Loeb, który pracował przy serialach Netfliksa: Luke Cage i Iron Fist oraz Jim Chory odpowiedzialny za produkcje takie jak Daredevil i Jessica Jones. Do twórców dołączył też Lis Rowinski, znany z Fake Empire.

Data premiery Marvel's Runaways nie jest jeszcze znana.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA