REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Jest już pierwsza reklama The Emoji Movie. Animację promuje emitikona „meh”

The Emoji Movie to nadchodząca animacja Sony Pictures. Wytwórnia dotychczas nie miała szczęścia w obszarze gier, programów i technologii, dając nam przeciętne Ghostbusters oraz fatalne Pixels.

Jest już pierwsza reklama The Emoji Movie
REKLAMA
REKLAMA

Okropne Pixels do teraz śni mi się po nocach. Nie miałem względem tego filmu żadnych oczekiwań, a i tak wychodziłem z kina mocno rozczarowany. Być kolejny odważny projekt ze świata technologii, gier i programów - The Emoji Movie - okaże się większym sukcesem.

Jednego producentom The Emoji Movie nie można odmówić - dystansu.

Spot reklamowy, w którym do obejrzenia filmu zachęca nas zrezygnowana, pozbawiona radości życia emotikona „meh” to zaskakująco zabawny pomysł. Spodziewałem się, że ikony służące do prostej komunikacji obrazkowej będę wykonane znacznie gorzej. W bardziej bajkowym stylu, z uśmiechami od ucha do ucha oraz gigantycznymi, błyszczącymi oczami.

REKLAMA

Pierwsza reklama The Emoji Movie pozwala również na moment zajrzeć wgłąb smartfonu, w którym znajdują się inne emotikony. Chociaż żyją w małych „celach” klawiatury dotykowej, emoji bez problemu mogą ze sobą rozmawiać. Widzimy to na przykładzie ikonki „poop”, która okazuje się… zadziwiająco szarmancka.

The Emoji Movie zadebiutuje dopiero w sierpniu 2017 roku.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA