REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Jason Bourne nie powiedział jeszcze ostatniego słowa? Są szanse na kolejny film

Wiele wskazuje na to, że "Jason Bourne", który do kin trafił w lipcu tego roku, nie będzie wcale ostatnim filmem z serii.

Bourne nie powiedział jeszcze ostatniego słowa? Są szanse na kolejny film
REKLAMA
REKLAMA

Bardzo dobre wyniki finansowe "Jasona Bourne'a" - ponad 400 milionów dolarów przychodu ze sprzedaży biletów - skłoniły reżysera Paula Greengrassa i aktora Matta Damona by ponownie usiąść do stołu i porozmawiać o możliwości stworzenia kolejnej części tego filmowego cyklu. Obaj panowie wyrazili zainteresowanie tematem, jednak pod warunkiem, że w ich ręce trafi odpowiedni scenariusz. To z kolei wydaje się wyłącznie kwestią czasu, zatem prawdopodobieństwo powstania następnego sequela jest spore.

REKLAMA
bourne matt damon class="wp-image-44317"

Seria składa się dotychczas w sumie z pięciu filmów - czterech skupiających się na postaci tytułowego bohatera i jednym spin-offie, poświęconym agentowi Aaronowi Crossowi, granemu przez Jeremy'ego Rennera. Cykl został zapoczątkowany w 2002 roku "Tożsamością Bourne'a". Wszystkie widowiska zarobiły w Box Office przeszło półtora miliarda dolarów, tym samym ponad trzykrotnie przekraczając koszty poniesione na ich produkcję.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA