REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Film o młodym Hanie Solo będzie przypominać... western

Kathleen Kennedy, szefowa Lucasfilm, zdradziła nowe szczegóły dotyczące spin-offu "Gwiezdnych wojen", którego głównym bohaterem będzie Han Solo. 

Film o młodym Hanie Solo będzie przypominać... western
REKLAMA
REKLAMA

Nieposiadający jeszcze oficjalnego tytułu film opowiadający o perypetiach młodego Hana Solo i Chewbacki trafi do kin dopiero w 2018 roku, w związku z czym cały czas na jego temat nie wiadomo praktycznie nic. Dotychczas ujawniono jedynie, że w rolę Hana wcieli się Alden Ehrenreich, a jako Lando Carlissian wystąpi Donald Glover. W obsadzie znalazła się także znana z "Gry o tron" Emilia Clark, ale jej rola nie jest jeszcze znana. Za reżyserie odpowiedzialni są Chris Miller i Phil Lord.

REKLAMA
han solo star wars 2 class="wp-image-53484"

Teraz Kathleen Kennedy, szefowa Lucasfilm i producentka filmowa, zdradziła co nieco na temat konwencji tego spin-offu "Gwiezdnych wojen". Zgodnie z jej słowami, produkcji najbliżej będzie do takich gatunków, jak western lub film heist. Ma to tym więcej sensu, że przecież Han Solo kojarzy się z archetypem galaktycznego kowboja, zarówno pod względem zachowania, jak i charakteru. Cieszy, że spin-offy "Star Wars" - "Łotr 1" prezentuje się przecież jak film wojenny - wyłamują się ze schematu sagi.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA