REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Poznaj Obamę z Netfliksem. Oto zwiastun filmu "Barry", w sam raz na zmianę w USA

Barrack Obama to bohater tysięcy memów, temat setek programów informacyjnych, gość dziesiątek programów talk-show, a przy okazji dwukrotny prezydent USA. O jego studenckiej drodze do Białego Domu opowie produkcja "Barry" stworzona przez Netflix.

Młody Obama w Netfliksie. Oto pierwszy zwiastun filmu Barry
REKLAMA
REKLAMA

Trzeba oddać producentom ramówki w Netfliksie, że mają cholernie dobre wyczucie czasu. Ich "Barry" zadebiutuje na platformie VoD już 16 grudnia 2016 roku, w okolicach przejęcia władzy prezydenckiej przez 45 prezydenta USA - Donalda Trumpa.

To świetna okazja, aby zapoznać się z przeszłością Barracka Obamy.

"Barry" opowiada o studenckich latach przyszłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Czarnoskóry mężczyzna o kenijskich korzeniach jest studentem Uniwersytetu Kolumbia, żyjącym w najważniejszej aglomeracji na planecie Ziemia - Nowym Jorku.

REKLAMA

Nowy Jork 1981 roku jest jednak zupełnie innym miejscem, niż współczesne, forsujące tolerancyjność i poprawność polityczną Wielkie Jabłko. Chociaż ogniska dyskryminacji rasowej w USA już dogasły, przyszły prezydent wciąż musi zmagać się z uprzedzeniami rasowymi.

Barrack Obama przy okazji robi to, co inni studenci w jego wieku - uczy się, imprezuje, chodzi na randki i podejmuje pierwsze polityczne inicjatywy. To właśnie na tym okresie z życia Obamy koncentruje się "Barry", dzięki czemu odchodzącego prezydenta USA możemy poznać z zupełnie nowej perspektywy.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA