REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Rami Malek wcieli się w wielką gwiazdę rocka w filmie "Bohemian Rhapsody"!

Tak, Rami Malek zagra samego Freddiego Mercury'ego w filmie "Bohemian Rhapsody". Produkcja ma być poświęcona wielkiej gwieździe rocka, jej życiu i karierze. Pierwotnie w postać Mercuryego miał wcielić się Sacha Baron Cohen.

mr. robot
REKLAMA
REKLAMA

Prace nad filmem trwają już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz poznaliśmy aktora, który finalnie zagra frontmana zespołu Queen. Za scenariusz odpowiada Anthony McCarten znany z "Teorii wszystkiego". Zaś na stołku reżyserskim ma szansę zasiąść Bryan Singer, odpowiedzialny za "X-Menów".

Na razie nie wiadomo, kiedy można spodziewać się premiery "Bohemian Rhapsody", ale zdjęcia mają ruszyć najprawdopodobniej na początku przyszłego roku.

REKLAMA
queen-freddie-mercury class="wp-image-59499"

Freddie Mercury urodził się w 1946 roku w Stone Town, na Zanzibarze. Zasłynął z bycia liderem i wokalistą zespołu Queen. Grupa na stałe zapisała się w historii muzyki rozrywkowej, tak jak i sam Mercury, który mimo swojej nieśmiałości na scenie był charyzmatyczną i spektakularną postacią. Muzyk znany był też z różnych kontrowersji na temat swojej seksualności - określał się jako osobę biseksualną, a nieraz nazywał po prostu gejem. Mercury zmarł w wieku 45 lat w Londynie. Przyczyną jego śmierci były powikłania wywołane AIDS.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA