1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Audiobooki
  4. Książki

Rusza Czytaj.pl - King, Dukaj, Mróz i inni jako darmowe audiobooki i ebooki, do pobrania z plakatów

Rusza Czytaj.pl - King, Dukaj, Mróz i inni za darmo!

Rusza nowa edycja inicjatywy Czytaj.pl. W tym roku dostaliśmy do pobrania 12 ebooków i 8 audiobooków, w tym 2 kapitalnie zrealizowane słuchowiska.

Na czym polega akcja Czytaj.pl? To bardzo proste. W 16 polskich miastach pojawiły się plakaty z kodami QR. Podchodzisz do nich z bezpłatną aplikacją Woblink, skanujesz i voila - masz dostęp do kapitalnych ebooków i audiobooków. Zupełnie za darmo, bez żadnych kosztów, przez cały listopad.

Organizatorzy Czytaj.pl oferują świetne tytuły do pobrania, w tym dwa spektakularne słuchowiska.

Od siebie polecam audiobook „Lśnienie” na podstawie prozy Kinga. Słuchowisko zostało zrealizowane fenomenalnie. Ocieka klimatem, cechuje się doborową obsadą polskich aktorów, a także fenomenalną barwą narratora. Do tego dźwięki otoczenia! Klimat wielkiego hotelu odciętego od całego świata został uchwycony po mistrzowsku.

Czytaj.pl

Fani nowych technologii na pewno docenią biografię Elona Muska. Do tego dostaliśmy Dukaja, Mroza, a nawet rodzimego Kajko i Kokosza! Dźwiękowa adaptacja komiksu jest magiczna, o czym wiele miesięcy temu pisaliśmy dla Was na sPlay.pl.

Aby skorzystać z akcji Czytaj.pl, wystarczy pobrać darmową aplikację Woblink z Google Play lub iTunes App Store, a następnie wyruszyć na poszukiwanie plakatów z kodami QR. Ich dokładną lokalizację w 16 polskich miastach znajdziecie na stronie organizatorów akcji.