1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

„Nieustraszony” powróci jako serial internetowy. Czy David Hasselhoff znajdzie się w obsadzie?

NBCUniversal i Machinima biorą się za reboot jednego z kultowych seriali lat osiemdziesiątych. "Nieustraszony", bo o nim mowa, powróci w 2017 roku w formie seriali internetowego. 

„Nieustraszony” powróci jako serial internetowy w 2017 roku

W grudniu ubiegłego roku David Hasselhoff opublikował na swoim profilu na Facebooku tajemniczy zwiastun „Knight Rider Heroes”. Do dziś nie wiadomo, czym jest ten materiał, ale wielu miłośnikom serialu "Knight Rider", w Polsce znanego pod tytułem "Nieustraszony", narobił smaku na reboot tej klasycznej dziś produkcji z lat osiemdziesiątych. I choć najprawdopodobniej sam trailer nie ma z tym związku, okazuje się, że taki reboot faktycznie powstanie!

nieustraszony

Jego twórcą będzie Justin Lin, reżyser kojarzony przede wszystkim z serią "Szybcy i wściekli", a za produkcję odpowiedzialne będą NBCUniversal i Machinima. Nowa odsłona "Nieustraszonego" przybierze formę serialu internetowego. Na razie nie jest pewne na jakich platformach będzie on dostępny. Nie wiadomo również, czy w obsadzie znajdzie się David Hasselhoff, który był gwiazdą oryginalnego telewizyjnego widowiska. Znając jednak dystans aktora do siebie, wydaje się, że choćby epizodyczna rola jest jak najbardziej prawdopodobna. Premiera rebootu zaplanowana jest na rok 2017.

„Nieustraszony” (Knight Rider) to produkowany w latach , 1982-86 amerykański serial sensacyjny o agencie F.L.A.G. Michaelu Knightcie (David Hasselhoff), rozwiązującym zagadki kryminalne, w czym pomaga mu nowoczesny i wszechstronny samochód KITT.