1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Mobile

Escobar przekręca się w grobie. Narcos to teraz gra na Androida oraz iOS

Narcos to nie tylko bardzo dobry serial Netfliksa, ale od dzisiaj również darmowa gra mobilna. Żeby było śmieszniej - strategia.

Narcos to teraz gra na Androida i iOS. Escobar przekręca się w grobie

W mobilnej branży gier istnieje coś takiego jak „dominujący gatunek”. To szablon, który wybierają producenci, dostosowując pod nie swoje produkcje. Lata temu było to tower defence. Jakiś czas temu match-tree. Dzisiaj są to mobilne strategie, na modłę Clash of Clans.

Współcześnie każdy ma swoją mobilną strategię. Czy to Star Wars, czy to Narcos.

Deweloperzy kopiują rozwiązania niezwykle dochodowego Clash of Clans, licząc na chociaż jedną setną zysków osiąganych przez tę grę. Wszystkie produkcje wyglądają więc tak samo - rozbudowujemy bazę, a następnie bronimy jej przed najeźdźcami, jednocześnie samemu dokonując grabieży włości należących do innych graczy.

Nie inaczej jest w mobilnym Narcos. Jako szef narkotykowego gangu, odpowiadamy za rozwój swojego kryminalnego królestwa. Budujemy, ulepszamy i modernizujemy, zamieniając nielegalną metę w prawdziwe narkotykowe imperium. Świetna zabawa dla najmłodszych!

Dotykowy Narcos dla Androida oraz iOS nie wyróżnia się niczym, absolutnie niczym na tle masy innych produkcji tego typu. W grę zostały wszyte mikro-transakcje, grafika jest prosta i nijaka, a rozgrywka do bólu monotonna. Typowa rzemieślnicza robota. Ten tytuł nie ma do zaoferowania absolutnie niczego, poza kiepsko odrysowanymi twarzami z serialu Netfliksa.

Jeżeli jednak z jakiegoś niezrozumiałego powodu chcecie sprawdzić mobilne Narcos, aplikację możecie pobrać korzystając z poniższych odsyłaczy: