1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

John Cleese ma dla was krótkie przypomnienie wszystkich sezonów "The Walking Dead"

Przed zbliżającą się wielkimi krokami premierą siódmego sezonu "The Walking Dead" warto przypomnieć sobie, co dotychczas wydarzyło się w serialu. Wszystkie najważniejsze wydarzenia podsumował John Cleese, legenda brytyjskiej komedii.

John Cleese przypomina wydarzenia z 6 sezonów The Walking Dead

Żeby opowiedzieć o tym, co miało miejsce w sześciu dotychczasowych sezonach "The Walking Dead" - czyli ponad osiemdziesięciu odcinkach! - John Cleese potrzebował całych czterech minut. Członek słynnej grupy Monty Python nie tylko nie pominął żadnego z kluczowych wydarzeń, ale w tak krótkim czasie zdołał też udzielić widzom kilku lekcji, na wypadek apokalipsy zombie. Wszystko to okraszone oczywiście dużą dawką humoru.

Podsumowanie sześciu sezonów w cztery minuty może rodzić pytanie, czy w "The Walking Dead" faktycznie coś się dzieje, poza tym, że bohaterowie przemieszczają się z punktu do punktu, po drodze walcząc ze Szwendaczami. Ale umówmy się, na podstawie chyba każdego serialu czy filmu dałoby się zrobić tego typu materiał.

Premiera siódmego sezonu "The Walking Dead" zaplanowana jest na 23 października (w Polsce dzień później, na kanale Fox). Seria liczyć będzie 16 odcinków. AMC niedawno zamówiła sezon ósmy, który obejrzymy jesienią 2017 roku.