1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Mobile

Oddworld: Stranger's Wrath dla Androida kosztuje 50 groszy. Grzechem jest nie kupić

Gdyby tego było mało, Oddworld: Stranger's Wrath jest grą z polską wersją językową. Trzeba, po prostu trzeba dodać ją do biblioteki.

Oddworld: Stranger's Wrath dla Androida za 50 groszy!

Oryginalne Oddworld: Stranger's Wrath było jedną z ciekawszych pozycji na wyłączność dla pierwszego Xboksa. Młodszym czytelnikom wytłumaczę, że nie mam tutaj na myśli platformy Xbox 360, ale jej prekursora. W Polsce praktycznie niedostępnego i równie egotycznego, co dzisiaj Nintendo.

Oddworld: Stranger's Wrath to platformówka akcji, która doczekała się świetnej reedycji HD.

Ta została wzbogacona o grafikę 720p, nowe modele postaci, poprawione dialogi, ulepszone animacje, lepszą technologię wczytywania baz danych, a także nowe sterowanie.

Oddworld: Stranger's Wrath to jedna z naprawdę dużych, naprawdę solidnych, naprawdę interesujących produkcji. Humor miesza się tutaj z intensywną akcją, a historia wcale nie jest tak banalna i przewidywalna, jak może się początkowo wydawać.

Gdyby tego było mało, gra w wersji dla Androida kosztuje teraz skromne 50 groszy. W tej cenie po prostu nie można jej nie kupić. Produkcja jest warta kilkanaście razy więcej, oferując około 20 godzin długiej, intensywnej rozgrywki na wysokim poziomie.

Aby kupić Oddworld: Stranger's Wrath, skorzystajcie z poniższego odnośnika do Google Play: