1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Oto serial „Midnight Texas” - kopia „Supernatural” od autorki „True Blood”

Charlaine Harris, autorka książek, na podstawie których HBO zrealizowało serial "True Blood", powraca z nowym pomysłem. Tym razem serial na podstawie jej twórczości zrealizuje NBC.

Oto Midnight Texas - nowy serial w stylu Supernatural

Tytułowe Midnight to małe, amerykańskie miasteczko, w którym nikt o nic nie pyta, a każdy odludek znajdzie tutaj chwilę spokoju i wytchnienia. Właśnie tego potrzebuje główmy bohater serialu, posiadający nadprzyrodzone zdolności.

Bohater "Midnight Texas" nie tylko widzi duchy, ale również z nimi rozmawia.

Mężczyznę upodobała sobie zwłaszcza jego zmarła babka. Kobieta od czasu do czasu pojawia się obok bohatera, służąc radą lub dowcipem. To właśnie ona nakłania go do spróbowania nowego życia w Midnight, z dala od krzywo patrzących na niego ludzi.

Jak się okazuje, nie sam główny bohater posiada unikalne zdolności. W miasteczku można spotkać wampira, czarownicę, zabójczynię na zlecenie i wiele, wiele innych osób, ceniących sobie prywatność, spokój i odludne miejsca.

Lubię takie klimaty. Na pewno dam szansę "Midnight Texas", kiedy ten w końcu się pojawi. Serial zadebiutuje dopiero w 2017 roku.