1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Serial "Black Mirror" już tuż, tuż. Jest zapowiedź 3 sezonu

"Black Mirror" to jeden z najlepszych seriali, jakie widziałam. Choć produkcja doczekała się tylko dwóch sezonów, które liczyły zaledwie po parę odcinków głęboko wryła mi się w pamięć. Na szczęście Netflix postanowił dać fanom "Black Mirror" trochę radości - trzeci sezon serialu swoją premierę będzie miał już w tym miesiącu.

Serial "Black Mirror" już tuż, tuż. Jest zapowiedź 3 sezonu

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun, zapowiadający nową serię "Black Mirror". Dwie minuty wideo przekonują mnie do tego, że znowu będzie fenomenalnie, a podejmowane tematy będą wążne, trudne i choć brzmi to banalnie - skłaniające do refleksji. Nowy sezon składać się będzie z sześciu odcinków. Ich tytuły poznaliśmy już jakiś czas temu.

Na ekranie zobaczymy między innymi Michaela Kelly'ego i Mackenzie Davis. Premiera trzeciego sezonu "Black Mirror" została zapowiedziana na 21 października 2016 roku.

Każdy odcinek serialu opowiada o innych bohaterach, a motywem spajającym wszystkie epizody jest człowiek w obliczy nowych technologii. W "Black Mirror" przenosimy się w niedaleką przyszłość, gdzie rozwój technologii zmienił nasze postrzeganie świata oraz relacje międzyludzkie.