1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Pełen zwiastun "Resident Evil: The Last Chapter" to przynajmniej połowa całego filmu. Jest efektownie

Jako fan serii gier Resident Evil, mam pełne prawo narzekać na niezgodną z oryginałem serię hollywoodzkich filmów pełnometrażowych. Mimo tego, "The Last Chapter" zapowiada się nadzwyczaj efektownie.

Jest już pełen zwiastun Resident Evil: The Last Chapter!

Do sieci trafił właśnie pełen zwiastun filmu "Resident Evil: The Last Chapter". Materiał reklamowy jest naprawdę długi. Trwa ponad 2 minuty i zdradza większość efektownych scen walk oraz lokacji.

Trailery odsłaniające olbrzymią zawartość filmu to szersze zjawisko, ale ten przygotowany dla "Resident Evil: The Last Chapter" pobija wszelkie rekordy.

Jestem przekonany, że idąc do kina na kolejny film z Milą Jovovich, nie zostanę niczym zaskoczony. Sekwencja na motorze, gigantyczne latające monstrum, powrót do Raccoon City, odwiedziny podziemnego laboratorium złowieszczej korporacji Umbrella… jest tutaj wszystko.

Chociaż hollywoodzka produkcja wygląda jak kiepskie Resident Evil, zapowiada się naprawdę efektowne, post-apokaliptyczne kino akcji. Jeżeli efekty 3D będą tak dobre, jak w poprzednich tytułach z serii, dostaniemy doskonale skrojone pod trzeci wymiar doświadczenie.

"Resident Evil: The Last Chapter" pojawi się w kinach w styczniu 2017 roku. Wątpię jednak, aby faktycznie był to ostatni rozdział na popularnej licencji horrorów. Powstaje tylko pytanie, czy w kilka następnych lat otrzymamy kolejny epizod przygód Mili Jovovich, czy też może wytwórnie zdecydują się na restart całej historii.

Jestem zdecydowanym zwolennikiem drugiej opcji.