1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

"Seria niefortunnych zdarzeń" już niebawem w Netfliksie. Jest pierwszy teaser!

W sieci wylądowało pierwsze wideo zapowiadające nowy serial Netfliksa, "Seria niefortunnych zdarzeń". Produkcję na podstawie serii powieści zobaczymy w serwisie już w styczniu przyszłego roku. Liczyć będzie osiem odcinków.

"Seria niefortunnych zdarzeń" już niebawem w Netfliksie. Jest pierwszy teaser!

"Seria niefortunnych zdarzeń" to cykl powieści dla młodzieży autorstwa Lemony'ego Snicketa, a tak naprawdę pisarza o imieniu i nazwisku Daniel Handler. Trzy części książek doczekały się swojej adaptacji w 2004 roku. Wówczas w głównego bohatera, hrabiego Olafa, wcielił się Jim Carrey. Teraz doczekaliśmy się ekranizacji Netfliksa. Pierwszoplanową rolę w produkcji platformy dostał Neil Patrick Harris. Tym razem to on zagra podstępnego, złego i łasego na majątek krewnego Wioletki, Klausa i Słoneczka. Ci ostatni po śmierci rodziców zostają oddani pod opiekę hrabiego.

Zwiastun produkcji wygląda - jak to zwykle w przypadku Netfliksa bywa - bardzo dobrze. Jest mrocznie, groteskowo, niebezpiecznie, czyli tak, jak ma być. Rola narratora jest intrygująca i mam nadzieję, że będzie towarzyszył on nam przez wszystkie odcinki. Przyznam, że "Seria niefortunnych zdarzeń" była w gronie lubianych przeze mnie lektur przygodowych, a film widziałam co najmniej parokrotnie. Tym samym czekam z dużą niecierpliwością na to, co zgotuje nam gigant rynku VOD.

Premiera już 13 stycznia przyszłego roku.