1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Czwarty sezon "Sherlocka" będzie tym ostatnim?

W niedawno udzielonym wywiadzie odtwórca głównej roli w serialu "Sherlock", Benedict Cumberbatch, wyraźnie zasugerowł, że czwarty sezon produkcji BBC może być tym ostatnim.

Czwarty sezon "Sherlocka" będzie tym ostatnim?

Twórcy serialu, Steven Moffat, Mark Gatiss podczas tegorocznego Comic-Conu w Sand Diego nie obiecali fanom "Sherlocka", że powstanie piąty sezon produkcji, a zapowiedzieli jedynie, że czwarta seria będzie mroczniejsza niż pozostałe trzy. Teraz dodatkowo Benedict Cumberbatch w udzielonym GQ UK wywiadzie wyraźnie zasugerował, że jego i tym samym nasza przygoda z "Sherlockiem" może się zakończyć.

Sherlock

- To może być koniec pewnej ery - powiedział odtwórca roli Sherlocka. - Czuję jakby kończyła się pewna era, jeśli mam być szczery. Nigdy nie mówiliśmy nigdy, jeśli chodzi o serial. Uwielbiam być tam ponownie, ale wszyscy mamy pewne sprawy, którymi chcielibyśmy sie zająć, więc myślę, że po prostu musimy poczekać i zobaczyć, co sie stanie. Myśl o tym, że miałbym już nigdy nie wcielić się w Sherlocka jest naprawdę irytująca.

Przypomnijmy, że na początku roku premierę będzie miał czwarty sezon "Sherlocka". Nowa seria będzie liczyć trzy odcinki.