1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Nowy teaser "Miasteczka Twin Peaks" świetnie gra na wspomnienach

Czekacie na nowy sezon "Miasteczka Twin Peaks"? Trzecia seria zagości na naszych ekranach już na początku 2017 roku. Od jakiegoś czasu do sieci trafiają materiały promujące nadchodzące nowe odcinki, tak jak ten, który zobaczyć możecie poniżej.

Nowy teaser "Miasteczka Twin Peaks" świetnie gra na wspomnienach

Niestety, wszystkie materiały i wideo, które było dane nam zobaczyć w ciągu ostatnich miesięcy są bardzo oszczędne w wyrazie. Tak po prawdzie, to przypominają nam klimat, atmosferę serialu, ale nie zdradzają właściwie nic. Tym razem na kanale Twin Peaks w serwisie YouTube pojawił się krótki film, na którym widzimy kompozytora, Angelo Badalamentiego, grającego najbardziej znany lejtmotyw wśród seriali. Laura Palmer's Theme nigdy się nie znudzii zawsze brzmi rewelacyjnie.

Przypomnijmy, że wydarzenia z trzeciego sezonu "Miasteczka Twin Peaks" będą rozgrywały się 25 lat po zakońćzeniu drugiej serii serialu. W nowej odsłonie produkcji Davida Lyncha wystąpią znane nam już twarze. Spotkamy zatem m. in. Kyle'a MacLachlana, Sherilyn Fenn czy Mädchen Amick. Pełną listę obsady znajdziecie TUTAJ.