1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy
  4. Muzyka

The Offspring wracają, by zaśpiewać dla rekinów

The Offspring wracają by zaśpiewać dla rekinów

Z miłości dla żarłaczy wodnych pop-punkowa kapela The Offspring nagrała kawałek specjalnie na potrzeby niewątpliwego arcydzieła współczesnej kinematografii, jakim zapewne będzie "Rekinado 4: Niech szczęki będą z tobą".

Niedorzeczna parodia filmów o rekinach klasy Z z tonami głupoty i fatalnymi efektami specjalnymi, czyli "Rekinado" stała się kilka lat temu nieoczekiwanym światowym fenomenem. Miliony widzów pokochały tą absurdalną opowieść o tornadzie rekinów nawiedzających Amerykę, do tego stopnia, że seria ta dorobiła się właśnie juz czwartej odsłony.

Na potrzeby premiery "Rekinado 4", The Offspring nagrali przeróbkę utworu Gigantor, w oryginale nagranego przez grupę The Dickies. Na swoim profilu na Facebooku grupa napisała:

Kochamy "Rekinado" i kochamy The Dickies. Pomyśleliśmy więc, że fajnie byłoby nagrać naszą własną wersję „Gigantora” The Dickies na potrzeby filmu "Rekinado 4: Niech szczęki będą z tobą".

Kawałkowi Gigantor towarzyszy klip, który jest montażem najlepszych scen z wcześniejszych odsłon "Rekinado". Także jest to dobry sposób, by przypomnieć, bądź zapoznać się z serią przed ewentualnym seansem "Rekinado 4", którego premiera będzie mieć miejsce już 31 lipca 2016 roku na kanale Syfy (w Polsce 1 sierpnia na kanale SciFi Universal).