REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Spin-off "Gwiezdnych wojen" o Hanie Solo pierwszą częścią trylogii?

Opowiadający o przygodach młodego Hana Solo spin-off "Gwiezdnych wojen" może być początkiem nowej, filmowej trylogii poświęconej w całości temu bohaterowi. Tak przynajmniej wynika z kontraktu, jaki podpisał Alden Ehrenreich. 

Han Solo
REKLAMA
REKLAMA

Alden Ehrenreich to aktor młodego pokolenia, przed którym niebawem stanie niezwykle wymagające zadanie. Został on bowiem wybrany do roli Hana Solo, przyjdzie mu zatem zmierzyć się z kultową, legendarną kreacją stworzoną przez Harrisona Forda. Serwis Hypable, powołując się na doniesienia New York Daily News, informuje, że Ehrenreich podpisał z Disneyem kontrakt nie na jeden, a od razu na trzy kinowe filmy, co może oznaczać, że po zaplanowanym na 2018 widowisku doczekamy się kolejnych jego części.

REKLAMA
Alden Ehrenreich (kadr z filmu "Ave, Cezar!")
Alden Ehrenreich (kadr z filmu "Ave, Cezar!")

Produkcja z Aldenem Ehrenreichem opowiadać będzie o przygodach i wydarzeniach z życia młodego Hana Solo, które miały miejsce zanim poznaliśmy tę postać w "Nowej Nadziei". Disney zamierza produkować kolejne widowiska z uniwersum "Gwiezdnych wojen" tak długo, jak długo ludzie będą je oglądali (czyli bardzo długo), produkując przynajmniej jeden film rocznie. W związku z tak ambitnymi planami potrzebne będą spójne i logiczne pomysły na kolejne odsłony. W tej chwili wiemy, że w najbliższych latach dojdzie do realizacji dwóch kolejnych części nowej trylogii, zapoczątkowanej "Przebudzeniem Mocy" oraz trzech spin-offów. Rozbudowanie ich w odrębne cykle wydaje się prawdopodobnym posunięciem.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA