1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Spin-off "Gwiezdnych wojen" o Hanie Solo pierwszą częścią trylogii?

Han Solo

Opowiadający o przygodach młodego Hana Solo spin-off "Gwiezdnych wojen" może być początkiem nowej, filmowej trylogii poświęconej w całości temu bohaterowi. Tak przynajmniej wynika z kontraktu, jaki podpisał Alden Ehrenreich. 

Alden Ehrenreich to aktor młodego pokolenia, przed którym niebawem stanie niezwykle wymagające zadanie. Został on bowiem wybrany do roli Hana Solo, przyjdzie mu zatem zmierzyć się z kultową, legendarną kreacją stworzoną przez Harrisona Forda. Serwis Hypable, powołując się na doniesienia New York Daily News, informuje, że Ehrenreich podpisał z Disneyem kontrakt nie na jeden, a od razu na trzy kinowe filmy, co może oznaczać, że po zaplanowanym na 2018 widowisku doczekamy się kolejnych jego części.

Alden Ehrenreich (kadr z filmu "Ave, Cezar!")
Alden Ehrenreich (kadr z filmu "Ave, Cezar!")

Produkcja z Aldenem Ehrenreichem opowiadać będzie o przygodach i wydarzeniach z życia młodego Hana Solo, które miały miejsce zanim poznaliśmy tę postać w "Nowej Nadziei". Disney zamierza produkować kolejne widowiska z uniwersum "Gwiezdnych wojen" tak długo, jak długo ludzie będą je oglądali (czyli bardzo długo), produkując przynajmniej jeden film rocznie. W związku z tak ambitnymi planami potrzebne będą spójne i logiczne pomysły na kolejne odsłony. W tej chwili wiemy, że w najbliższych latach dojdzie do realizacji dwóch kolejnych części nowej trylogii, zapoczątkowanej "Przebudzeniem Mocy" oraz trzech spin-offów. Rozbudowanie ich w odrębne cykle wydaje się prawdopodobnym posunięciem.