1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Jest pierwsza zapowiedź 4 sezonu "Sherlocka"!

Jest pierwsza zapowiedź 4 sezonu "Sherlocka"!

Na trwającym w San Diego Comic-Conie zaprezentowano pierwszą zapowiedź brytyjskiego serialu "Sherlock". Jest emocjonująco, niepokojąco i mrocznie.

Premiera nadchodzącej serii "Sherlocka" zapowiedziana jest na początek 2017 roku. Jak uprzedzają twórcy, nowa odsłona produkcji ma być nieco inna niż poprzednie - będzie bardziej melancholijnie niż dotychczas, a atmosfera będzie nieco gęstsza, choć na pewno serial nie zostanie pozbawiony charakterystycznego dlań humoru. Na pierwszym zwiastunie możemy zobaczyć tytułowego bohatera, jego przyjaciela, Watsona, a także jego największego wroga, Moriarty'ego.

Czwarty sezon może okazać się pełnym niespodzianek - istnieje szansa, że w nowej serii pojawi się trzeci z braci Holemsów, Sherrinford. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że w tę postać mógłby wcielić się Tom Hiddleston.

Ostatnią odsłoną "Sherlocka" był film "Sherlock i upiorna panna młoda", który mogliśmy obejrzeć w styczniu tego roku. Fabuła produkcji została wówczas przeniesiona do XIX-wiecznego Londynu.