1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Pierwszy zwiastun "Kong: Skull Island" zapowiada klimatyczne kino akcji

Zwiastun Kong: Skull Island zapowiada klimatyczne kino akcji

Mamy pierwszy zwiastun "Kong: Skull Island". Czy ta pełna gwiazd w obsadzie produkcja okaże się lepsza, niż "King Kong" Petera Jacksona z 2005 roku? Są na to szanse. 

Zaprezentowany podczas Comic-Conu w San Diego trailer "Kong: Skull Island" nie rzuca na kolana, ale jest efektowny, wizualnie bardzo przyjemnie i całkiem udanie podkręca zainteresowanie tą produkcją. Przypomnijmy, że akcja filmu osadzona będzie w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku - jak tłumaczy reżyser widowiska, Jordan Vogt-Roberts, w tym okresie, w którym telefony komórkowe i internet nie istniały, dzięki czemu mity i legendy rozpalały wyobraźnię.

Opowiadająca o tym, jak Kong został królem Wyspy Czaszek produkcja trafi do kin w marcu 2017 roku. W obsadzie filmu znaleźli się między innymi  Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Brie Larson, John Goodman oraz John C. Reilly. Akcja "Kong: Skull Island" rozgrywa się w tym samym uniwersum, co filmu "Godzilla" z 2014 roku w reżyserii Garetha Edwardsa. Na rok 2020 zaplanowane jest widowisko opowiadające o konflikcie obu bestii.