REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Nowy trailer "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" jest rewelacyjny!

W końcu możemy przyjrzeć się niektórym tytułowym stworom. Dotychczasowe zapowiedzi filmu, opowiadającego o uniwersum Harry'ego Pottera sprzed jego narodzin, były dość oszczędne (rąbka tajemnicy uchyliła nieco poprzednia zapowiedź). Nowe wideo prezentuje się rewelacyjnie i najpełniej pokazuje to, czego możemy się spodziewać po produkcji w reżyserii Davida Yatesa.

Nowy trailer "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" jest rewelacyjny!
REKLAMA
REKLAMA

Przyznam, że już nie mogę doczekać się zobaczenia na wielkim ekranie historii o Newtcie Skamandrze i jego tajemniczej walizce. Eddie Redmayne to aktor interesujący, który zdaje się wykrzesać ze swych postaci wszystko, co tylko możliwe. Ale nie tylko on będzie się jasnym punktem programu. Nowy trailer pokazuje, że "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" będą budziły podziw dzięki efektom specjalnym. Świat przedstawiony w zapowiedzi intryguje i fascynuje. Sprawia, że chce się być jego częścią i uczestniczyć w tych niezwykłych wydarzeniach.

REKLAMA

Film "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" opowie o Newtonie Scamanderze, który jest autorem książki o tym samym tytule. Ta została wymyślona na potrzeby cyklu powieści o Harrym Potterze. Wydarzenia w filmie rozgrywają się 70 lat wcześniej, nim magiczny świat usłyszał o chłopcu z charakterystyczną blizną na czole. Widzowie poznają niesamowite okoliczności, jakie towarzyszyły powstaniu tytułowego bestiariusza.

Polska premiera produkcji została zapowiedziana na 18 listopada tego roku. Oprócz Eddiego Redmayne'a na ekranie zobaczymy Colina Farrella, Ezrę Millera i Dana Foglera.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA