1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

"Legion", nowy serial od Marvela, doczekał się pierwszego trailera

Legion, nowy serial od Marvela, doczekał się pierwszego trailera

Premierowy zwiastun serialu "Legion" od FX i Marvela zaprezentowano widzom podczas Comic-Conu. Produkcja zapowiada się dość... bezkompromisowo.

Pierwszy zwiastun "Legionu" mówi jedno - to nie będzie typowy serial ze stajni Marvela. Albo dostaniemy dzieło ambitne i oryginalne, intrygujące i świeże, albo koszmarny eksperyment. Półtorej minuty materiału promocyjnego to zdecydowanie za mało, by wydawać wyroki w tej sprawie, ale mnie ten trailer kupił i z niecierpliwością wyczekuję zaplanowanej na początek 2017 roku premiery tego telewizyjnego widowiska od FX i Marvela.

Fabuła serialu "Legion" skupi się wokół postaci Davida Hallera (Dan Stevens), uważanego za schizofrenika młodego mężczyznę, poddanego długoletniemu leczeniu psychiatrycznemu. Okazuje się jednak, że głosy słyszane przez Davida i wizje przez niego doświadczane, nie są efektem choroby psychicznej, a posiadanych przez niego unikalnych umiejętności, z których nie potrafi korzystać. David jest bowiem telepatą, synem Charlesa Xaviera i Gabrielle Haller.