1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Zobacz pierwszy zwiastun dokumentu "For the Love of Spock"

Zobacz pierwszy zwiastun dokumentu For the Love of Spock

Niezwykły film dokumentalny, który chwyci za serce każdego miłośnika "Star Treka" - "For the Love of Spock" - doczekał się właśnie pierwszego zwiastuna.

"For the Love of Spock" to dokument stworzony przez Adama Nimoya, syna Leonarda Nimoya, amerykańskiego aktora, który do historii filmu przeszedł przede wszystkim jako odtwórca roli Spocka w serialu "Star Trek" (1966-69) oraz w 8 filmach serii, powstałych w latach 1979-2013. Produkcja opowiada o wszystkim, co związane z tą bodaj najbardziej charakterystyczną postacią - o jej kreacji, wartościach, jakimi się kierowała, jej wpływie i znaczeniu dla widzów i dla poszczególnych widowisk, wreszcie na samym Leonardzie Nimoyu.

Nim zmarł 27 lutego 2015 roku, Nimoy senior brał czynny udział przy realizacji "For the Love of Spock". W projekt zaangażowali się także inni znani aktorzy i twórcy, związani ze "Star Trekiem": J.J. Abrams, Zoe Saldana, Karl Urban, George Takei, William Shatner czy Zachary Quinto. Całość zapowiada się niezwykle. Premiera filmu zapowiedziana jest na jesień tego roku. Więcej na jego temat możecie przeczytać na oficjalnej stronie internetowej.