REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Mobile

CSR Racing 2 to prawdopodobnie najładniejsza mobilna gra wyścigowa

CSR Racing 2 to produkcja, która zdecydowanie wyróżnia się oprawą. Szkoda tylko, że zabrakło mechaniki na miarę Need for Speeda.

CSR Racing 2 -najładniejsza mobilna gra wyścigowa
REKLAMA
REKLAMA

Pomysł na CSR Racing 2 jest banalnie prosty. Tak, jak w pierwszej części serii, zadaniem gracza jest kontrolowanie pojazdu podczas wyścigu typu drag. Wyścigu w prostej linii, bez przeszkód, gdzie przyspieszenie, prędkość maksymalna oraz kontrola nad skrzynią biegów są kluczowe.

Rola dzierżyciela smartfonu ogranicza się do zmiany biegów w odpowiednim momencie, dobrego startu oraz stałego ulepszania swojego pojazdu, dorzucając do niego kolejne konie mechaniczne. To by było na tyle.

Banalnie prostą rozgrywkę CSR Racing 2 rekompensuje rewelacyjną oprawą graficzną.

csr racing 2 1

Trójwymiarowe modele pojazdów prezentują się w tej grze FE-NO-ME-NAL-NIE. Są bardzo szczegółowe, świetnie wygładzone, pięknie odbijają otoczenie w lakierze… naprawdę jest na czym zawiesić oko. Również podczas modyfikowania jednego z około 50 pojazdów.

REKLAMA

Co świetne, przepięknie wyglądające maszyny są licencjonowane. Zapomnijcie o Rugatti i Forshe. W CSR Racing 2 pojawia się Ford, BMW, McLaren oraz Ferrari. Oczywiście zdobycie tych najszybszych samochodów będzie kosztować was wiele czasu. Lub prawdziwej gotówki.

Darmowe CSR Racing 2 pobierzecie korzystając z poniższych odsyłaczy:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA