1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale
  4. Filmy

Animowany serial "Pogromcy duchów" trafi na ekrany w 2018 roku

Do premiery nowej wersji filmu "Pogromcy duchów" pozostał jeszcze niespełna miesiąc, tymczasem Sony już nosi się z zamiarem dalszej eksploatacji marki. W planach jest stworzenie serialu animowanego.

Animowany serial Pogromcy duchów trafi na ekrany w 2018 roku

Nad produkcją czuwać będzie Ivan Reitman, reżyser oryginalnych "Pogromców duchów" z 1984 roku i sequela z 1989. Serial ma nazywać się "Ghostbuster: Ecto Force" i opowiadać na nowym pokoleniu Pogromców, a jego akcja rozgrywać się będzie w roku 2050. Premiera planowana jest na przyszły rok.

Nie będzie to pierwszy raz, kiedy "Pogromcy duchów" doczekają się animowanego serialu. W latach 1986-1992 emitowana była wykreowana przez Dana Aykroyda oraz Harolda Ramisa produkcja "The Real Ghostbusters", na którą złożyło się w sumie 140 odcinków, podzielonych na 7 sezonów.

ghostbusters 2016 pogromcy duchów

Nowa wersja filmowych "Pogromców duchów" trafi do kin 14 lipca. Reboot opowiadać będzie o żeńskiej drużynie, w skład której wchodzą Abby Yates (Melissa McCarthy), Erin Gilbert (Kristen Wiig), Kate McKinnon (Jillian Holtzmann) i Leslie Jones (Patty Tolan). Reżyserem widowiska jest Paul Feig ("Biuro", "Druhny", "Agentka"), a za scenariusz odpowiada Katie Dippold ("Gorący towar", "Parks and Recreation").