1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Wraca "Skazany na śmierć". Jest trailer nowego sezonu!

Wraca "Skazany na śmierć". Jest trailer nowego sezonu!

Ostatni sezon "Skazanego na śmierć" (ang. "Prison Break") został wyemitowany na przełomie 2008 i 2009 roku. Produkcja serialu obejmuje dotąd cztery sezony, z których pierwszy swoją premierę miał aż jedenaście lat temu. Kilka miesięcy temu okazało się, że serial Paula Scheuringa wraca i doczekamy się kolejnej serii. Teraz możemy zobaczyć pierwszy zwiastun nowego sezonu.

W nowym sezonie powróci Wentworth Miller jako Michael Scofield, a także Dominic Purcell, który ponownie wcieli się w rolę Lincolna Burrowsa. Na srebrnym ekranie zobaczymy też Sarah Wayne Callies w roli Sary Tancredi. W czwartym sezonie "Prison Break" główny bohater, Michael... ginie, lecz w najnowszej serii zobaczymy go ponownie całego i zdrowego. Odpowiedź na to, jak Scofieldowi udało się przeżyć poznamy w najnowszym sezonie produkcji.

Data premiery najnowszej serii nie jest jeszcze znana, ale powrotu serialu możemy spodziewać się w 2017 roku. Być może na samym początku, bo w styczniu.

Lata temu "Skazany na śmierć" emitowany był w Polsacie. Obyśmy teraz też mieli szansę obejrzeć produkcję z legalnego źródła.