1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka
  4. YouTube

"The Oddysey" - zobacz świetny film od Florence + The Machine

"The Oddysey" - zobacz świetny film od Florence + The Machine

"The Oddysey" to nic innego jak tzw. visual album grupy Florence + The Machine, który od niedawna zobaczyć możemy na YouTube. Na ten długi, bądź co bądź, teledysk składa się ostatnia płyta brytyjskiej grupy, "How Big, How Blue, How Beautiful".

Ostatni krążek Florence + The Machine został wydany pod koniec maja ubiegłego roku. Płyta okazała się olbrzymim sukcesem (w Polsce pokryła się platyną) - album debiutował na pierwszych miejscach list przebojów m. in. w Australii, Irlandii, Polsce, Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii. "How Big, How Blue, How Beautiful" to trzeci studyjny album zespołu. Teraz możemy obejrzeć go również w wersji wideo. Reżyserem filmu jest Vincent Haycock, który odpowiada m. in, za teledysk do utworu Sweet Nothing Calvina Harrisa, w którym gościnnie wystąpiła właśnie Florence Welch.

"The Oddysey" to świetna podróż przez dźwięki Florence + The Machine. Niektóre rozdziały opowieści mogliśmy obejrzeć już przy okazji promocji ubiegłorocznej płyty. Więcej o samym albumie dowiecie się z naszej recenzji.