1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Telewizyjna oferta Marvela uboższa. ABC kasuje serial "Agentka Carter"

To koniec. ABC kasuje serial Agentka Carter

To koniec telewizyjnej kariery Margaret Elizabeth "Peggy" Carter . Stacja ABC zdecydowała się skasować opowiadający o jej perypetiach serial "Agentka Carter". Nie powstanie - przynajmniej w najbliższym czasie - produkcja "Marvel’s Most Wanted". 

Oznacza to, że "Agentka Carter" nie doczeka się trzeciego sezonu. Najważniejsza przyczyna skasowania serialu jest prosta - niezadowalające wyniki oglądalności. Hayley Atwell, odtwórczyni tytułowej roli, dostała od razu angaż w innej produkcji ABC, zamówionej w tym samym czasie - proceduralu "Conviction". Poza serialami produkowanymi przez Netfliksa, jak "Daredevil" i"Jessica Jones", na placu boju pozostali już tylko "Agenci T.A.R.C.Z.Y", niezmiennie cieszący się sporą popularnością widzów.

agentka carter

Najprawdopodobniej nie powstanie też spin-off "Agentów T.A.R.C.Z.Y", czyli "Marvel’s Most Wanted". Produkcja miała opowiadać o działaniach agentów Bobbi Morse (Adrianne Palicki) i Lance’a Huntera (Nick Blood), którzy odgrywali do niedawna znaczącą rolę w "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D".  ABC nie zdecydowało się zamówić pilotażowego odcinka tego serialu na nadchodzący sezon. Zatem jeżeli dojdzie do jego realizacji, to w bliżej nieokreślonej przyszłości.