1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy
  4. YouTube

Ryan Reynolds w szczerym zwiastunie "Deadpoola"

deadpool ryan reynolds

Jeżeli ostatnich lat nie przesiedzieliście w pozbawionej internetu jaskini, zapewne kojarzycie youtubowy kanał Screen Junkies, odpowiedzialny za znakomitą serię "Honest Trailers" - szczere zwiastuny. Tym razem ekipa wzięła na tapet film "Deadpool", a w materiale pojawił się sam... Ryan Reynolds!

Na wypadek, gdybyście jednak spędzili minione lata w jaskini - "Honest Trailers" to seria, której twórcy bezlitośnie kpią z niedoróbek i nieścisłości najgłośniejszych filmowych premier, wyśmiewają błędy i absurdy w scenariuszu. Wszystko to oczywiście wyolbrzymiając lub montując materiał pod pewną tezę, parodiując przy tym rzeczywiste zwiastuny, byleby było jak najbardziej zabawnie. I to na ogół udaje się doskonale.

W najnowszym materiale ekipa Sceen Junkies postanowiła rozprawić się z filmem "Deadpool". Prawdziwą niespodzianką jest w nim udział Ryana Reynoldsa, aktora, który wcielił się w postać głównego bohatera tego widowiska. Reynolds, którego głos został podłożony do scen wyjętych z materiałów promocyjnych produkcję, komentuje, dorzuca zabawne uwagi, nie stroni też od charakterystycznych dla tej postaci żartów. To zdecydowanie trzeba zobaczyć. Ale uwaga! Szczery zwiastun najeżony jest spoilerami.