1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Jessica Lange powraca! Gwiazda zagra w nowym serialu twórcy "American Horror Story"

Jessica Lange u Ryana Murphy'ego w nowym serialu!

A towarzyszyć będzie jej nie byle kto, bo sama Susan Sarandon. Lange i Sarandon zagrają dwie główne postaci w nowym serialu Ryana Murphy'ego. Produkcja będzie nosić tytuł "Feud".

Wszyscy ci, którzy narzekali na brak Lange w nowej odsłonie "American Horror Story: Hotel" powinni być zadowoleni. Lange współpracująca z Ryanem Murphym - to zawsze się udawało. W każdym z czterech sezonów wcieliła się w niesamowite, charakterne postaci, które chyba wszystkim widzom serii zapadły mocno w pamięć. Fabuła nowego serialu, "Feud", sugeruje, że tym razem będzie nie inaczej.

Susan Sarandon w filmie "Thelma i Louise"
Susan Sarandon w filmie "Thelma i Louise"

Jessica Lange i Susan Sarandon zagrają kolejno Joan Crawford i Bette Davis. Pierwszy sezon serialu "Feud" poświęcony będzie rywalizacji pomiędzy dwiema aktorkami, które w latach 60. ubiegłego stulecia starały się o udział w produkcji "Co się zdarzyło Baby Jane?" i odpowie na pytane, jak to się stało, że ostatecznie dwie wielkie gwiazdy kina razem zagrały we wspomnianym filmie. Za produkcję serii "Feud" odpowiadać ma sam Brad Pitt, a oprócz Sarandon i Lange na srebrnym ekranie zobaczymy, m. in. Stanleya Tucciego, Judy Davis, Alfreda Molinę czy Dominica Burgessa.

Premiera nowego serialu FX zapowiedziana została na 2017 rok. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie możemy oczekiwać pierwszego z ośmiu odcinków serii.