REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Wybierz się na "Wojnę bohaterów" i poczuj się jak superbohater z uniwersum Marvela [KONKURS]

"Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" już tuż, tuż. W piątek, 6 maja, na wielkim ekranie każdy fan produkcji Marvela będzie miał szansę zobaczyć kolejne przygody superbohaterów z uniwersum wydawnictwa. Redakcja sPlay i sklep internetowy UrbanCity chce wam to ułatwić. Mamy dla was do zgarnięcia 4 podwójne zaproszenia na specjalny pokaz filmu "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" oraz ciuchy z kolekcji Marvel od UrbanCity.

Wybierz się na "Wojnę bohaterów" i bądź jak superbohater [KONKURS]
REKLAMA
REKLAMA

Specjalny pokaz najnowszej produkcji z udziałem m. in. Kapitana Ameryki i Iron-Mana odbędzie się 6 maja 2016 roku o godzinie 18:00 w Warszawie, w Złotych Tarasach. Przygotowaliśmy dla was cztery podwójne zaproszenia, które na zwycięzców będą czekały do odbioru w kasie Multikina. Oprócz tego, że będziecie mieli okazję obejrzeć najnowszą część przygód Kapitana Ameryki, w którego ponownie wcieli się Chris Evans, mamy dla was jeszcze jedną niespodziankę.

UrbanCity przygotowało specjalną kolekcję ciuchów sygnowanych przez Marvela. Całą kolekcję możecie zobaczyć tutaj, a dwóch szczęśliwców będzie mogło wybrać sobie jedną dowolną rzecz właśnie z tej linii odzieżowej.

Co zrobić, żeby wygrać? Zasady są banalnie proste. Wystarczy, że kreatywnie odpowiesz w komentarzu pod tym tekstem na następujące pytanie:

Po której stronie w tej wojnie bohaterów byś stanął i dlaczego? Po stronie ekipy Iron-Mana czy po stronie ekipy Kapitana Ameryki?

captain america civil war

Forma odpowiedzi jest dowolna. Możecie coś narysować, nagrać wideo, napisać wiersz albo po prostu krótką wypowiedź. Będzie liczyła się pomysłowość z jaką podejdziecie do zadania. Ważne, aby odpowiedź znalazła się w komentarzu pod tekstem i abyście podali w formularzu poprawnego e-maila, bo właśnie na ten adres będziemy kontaktować się ze zwycięzcami, którzy zostaną poinformowani o wygranej 5 maja. Na odpowiedzi czekamy do środy, 4 maja, do godziny 24:00.

REKLAMA

Spośród nadesłanych propozycji wybierzemy cztery osoby. Dwie najlepsze odpowiedzi zostaną nagrodzone podwójnym zaproszeniem na specjalny pokaz filmu "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" oraz dowolnie wybranym ciuchem z kolekcji Marvel od UrbanCity. Trzecie i czwarte miejsce nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina na najnowszą produkcję ze stajni Marvela.

"Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" to trzecia część z serii filmów poświęconych tytułowemu superbohaterowi. W najnowszej produkcji będziemy świadkami konfliktu pomiędzy Kapitanem Ameryką a Iron-Manem i ich poplecznikami. W obrazie w reżyserii  Anthony'ego Russo i Joe'a Russo wezmą udział m. in. Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sebastian Stan czy Anthony Mackie.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA