REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Widzieliście jak kręcono nową "Księgę dżungli"? To niesamowite!

Podczas seansu najnowszej "Księgi dżungli" zastanawiałam się niejednokrotnie nad tym, jak całość została nakręcona. Przecież w filmie bierze udział tak naprawdę jeden człowiek, a reszta to efekt grafiki komputerowej. W końcu mam odpowiedź. W sieci pojawiło się wideo wyjaśniające proces tworzenia "Księgi dżungli".

Widzieliście jak kręcono nową "Księgę dżungli"? To niesamowite!
REKLAMA
REKLAMA

Porównując te same sceny w momencie ich nagrywania i wtedy, kiedy nabrały już pełnego kształtu, trudno powiedzieć cokolwiek innego niż... to prawdziwa magia! Niesamowite, ile pracy włożył w to cały zespół, aby widzowie otrzymali tak zachwycający wizualnie efekt. Wydaje się wręcz nieprawdopodobnym, żeby sceny kręcone w jednokolorowym studio, mogły tak wyglądać na wielkim ekranie. Mimo że widziałam już niejeden raz, jak robi się takie rzeczy, wciąż mnie to zastanawia i zaskakuje. Poniżej sami możecie zobaczyć, jak wyglądało kręcenie filmu.

Robi wrażenie, co? Jeśli jeszcze nie widzieliście "Księgi dżungli", wybierzcie się na seans, bo film wciąż grają w kinach. Nowa produkcja Disneya to nie tylko wspaniałe efekty specjalne, ale także dobra historia, która dostarcza emocji, zgodnie z założeniem reżysera filmu, Jona Favreau.

REKLAMA

Czytaj także:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA