REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Emily Blunt jako "Dziewczyna z pociągu". Jest trailer filmu na podstawie bestsellera

"Dziewczyna z pociągu" to ubiegłoroczny bestseller, który doczekał się wielu pochlebnych recenzji. Książka autorstwa Pauli Hawkins została wzięta na warsztat filmowy. Już teraz obejrzeć możemy zapowiedź produkcji, która właśnie trafiła do sieci.

Emily Blunt jako "Dziewczyna z pociągu". Jest trailer filmu
REKLAMA
REKLAMA

W rolę tytułowej bohaterki wcieliła się Emily Blunt, którą ostatnio mogliśmy zobaczyć na wielkim ekranie jako Królową Lodu w filmowej baśni "Łowca i Królowa Lodu". Oprócz niej w "Dziewczynie z pociągu" pojawią się Luke Evans, Haley Bennett, Rebecca Ferguson, Edgar Ramirez czy Justin Theroux. Za scenariusz na podstawie powieści Hawkins odpowiada Erin Cressida Wilson, a reżyserią zajął się Tate Taylor, który ma na swoim koncie takie produkcje jak m. in. "Służące" i "Get on Up".

Trzeba przyznać, że zwiastun "Dziewczyny z pociągu" zachęca do wybrania się na seans. Jest mrocznie, tajemniczo i niebezpiecznie. Mam nadzieję, że ten thriller okaże się równie dobry, co adaptacja "Zaginionej dziewczyny" w reżyserii Davida Finchera. W trailerze na pewno czuć potencjał.

REKLAMA

Historia "Dziewczyny z pociągu" jest pozornie prosta. Rachel, tytułowa postać, w którą wcieli się Blunt, jest kobietą z problemami. Ma stałą pracę, do której ciągle dojeżdża, lecz właściwie nic poza tym. Codziennie jeździ pociągiem tą samą trasą. Mogłoby się zdawać, że zna już mieszkańców domów, których mija po drodze i o których snuje historie. Pewnego dnia podczas podróży Rachel widzi coś strasznego. Coś, co na zawsze odmieni jej życie. Nie obędzie się bez ofiar.

Polska premiera "Dziewczyny z pociągu" nie jest jeszcze znana, natomiast światowa premiera odbędzie się już za kilka miesięcy, bo w październiku.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA