1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. YouTube

Sylwester Wardęga rusza z nowym programem na YouTube. Sukcesu nie wróżymy

Sylwester Wardęga rusza z nowym programem na YouTube

O Wardędze ostatnio jakby nieco ciszej, ale youtuber już szykuje wielki powrót. Autor słynnego filmu o psie-pająku zamierza ponownie podbić Sieć, ale z jego nowym programem może to być zadanie bardzo trudne. 

Wardęga na swoim kanale "Krulestwo" uruchomił nowy program, póki co dostępny jest jedynie pierwszy odcinek, będący w istocie niczym więcej, jak obszerną zapowiedzią. Youtuber chce w nim mówić o tym, na czym - jak sam mówi - zna się najlepiej, czyli o mediach społecznościowych: Snapchacie, Facebooku, a przede wszystkim: YouTubie.

Trudno na razie powiedzieć na jego temat coś więcej, bowiem konkretne wątki podrzucić mają widzowie. Ze słów Wardęgi można się dowiedzieć jedynie tyle, że być może dowiemy się czegoś o zarobkach na YT (co było gorącym tematem jakieś dwa lata temu).

Wardęgę za biurkiem, usiłującego być przebojowym showmanem, ogląda się z trudem. Pierwszy odcinek jego nowego programu jest zasadniczo o niczym, a jego twórca mógłby się ograniczyć do nagrania trzydziestosekundowej zajawki - treści zmieściłoby się tam tyle samo.

Najsłynniejszy polski youtuber sili się na dowcip, ale ten jest ciężki jak kowadło i suchy jak pustynia Gobi. Temat też nie wydaje się szczególnie atrakcyjny dla szerokiej publiczności. Nawet mnie, choć trochę w temacie siedzę, nie udało mu się zachęcić do śledzenia rozwoju tego formatu. Może to po prostu trudne początki, może nie mieszczę się w targecie, ale póki co sukcesu nie wróżę.