REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Tak, to jest zapowiedź filmu "Doctor Strange"!

A w nim cała plejada gwiazd. Jest i główny bohater całego zamieszania, Benedict Cumberbatch, który po zobaczeniu plakatów i tego wideo wydaje się idealny do tej roli, bo jest przekonujący i autentyczny. Są też Rachel McAdams, Tidla Swinton, wcielająca się w ważną postać Przedwiecznego oraz Chiwetel Ejiofor, znany przede wszystkim ze świetnego występu w "Zniewolonym", który wcielił się w Barona Mordo.

Tak, to jest zapowiedź filmu "Doctor Strange"!
REKLAMA
REKLAMA

Zwiastun produkcji "Doctor Strange" nawet takiego sceptyka jak ja, który jest bardzo wybredny jeśli chodzi o superbohaterskie produkcje, zaintrygował.Zapowiada się kawał wciągającej i dobrze opowiedzianej historii ze świetnymi kreacjami aktorskimi. Na ekranie oprócz wymienionych zobaczymy też Madsa Mikkeslena czy Michaela Stuhlbarga.

REKLAMA

"Doctor Strange" opowie o tytułowej postaci, dr Stephenie Strange'u, który jest geniuszem i wybitnym neurochirurgiem. Mężczyzna na skutek wypadku traci częściową zdolność posługiwania się rękoma, co uniemożliwia mu dalszą karierę medyczną. Na swojej drodze spotyka Przedwiecznego, który odkrywa przed nim tajniki magii.

Film w reżyserii Scotta Derricksona trafi do kin już w tym roku. Polska premiera odbędzie się w listopadzie.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA