REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

A jednak! Sookie wraca do Stars Hollow i pojawi się w nowym sezonie "Gilmore Girls"

Mimo początkowych zawirowań i informacji, że Melissa McCarthy nie pojawi się w najnowszym sezonie "Gilmore Girls", za produkcję którego odpowiada Netflix, prawda okazała się inna. Sookie wraca i zobaczymy ją w nadchodzącej kontynuacji przygód Rory i Lorelai żyjących w Stars Hollow, która nosić będzie tytuł "Gilmore Girls: Seasons".

Melissa McCarthy wraca do "Gilmore Girls"
REKLAMA
REKLAMA

To świetna informacja dla fanów serialu. Trzeba przyznać, że trudno wyobrazić sobie Stars Hollow bez Sookie, nawet jeśli od ostatnich wydarzeń zaprezentowanych w serialu minęło wiele lat. Zarówno dla Melissy McCarthy jak i widzów możliwość powrotu do Stars Hollow jest ekscytująca. Zobaczcie poniżej jak McCarthy poinformowała wszystkich o tym, że jej postać, Sookie, jednak pojawi się w najnowszej serii "Gilmore Girls".

REKLAMA

Nadchodzący sezon "Gilmore Girls" będzie składał się z czterech odcinków, tak jak cztery są pory w danym roku. Akcja podzielona została więc na cztery epizody: Zima, Wiosna, Lato, Jesień. Tym razem odciknki nie będą trwały około 40 minut, a półtorej godziny. Data premiery serii nie jest jeszcze znana. Wiemy natomiast, że oprócz Sookie i dwóch głównych bohaterek do Stars Hollow powrócą między innymi wszyscy trzej chłopcy związani dotąd z Rory, a więc Jess, Logan i Dean.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA