1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Czyżby przypadkiem ujawniono tytuł nowego filmu o Spider-Manie?

Wpadka Sony? Filmowy Spider-Man ma już tytuł

Wygląda na to, że tytuł nowego filmu ze Spider-Manem mógł zostać nieumyślnie ujawniony. Sony zarejestrowało domenę internetową, która być może nie tylko zdradza nazwę, ale także pewne informacje dotyczące fabuły. 

Jeżeli te informacje się potwierdzą, Sony zaliczy klasyczną już wpadkę z domeną. Póki co jednak pewne jest jedynie to, że zarejestrowany został adres SpiderManHomecomingTheMovie.com, aktualnie przekierowujący na stronę Sony Pictures. Podejrzewa się, że podtytułem filmu będzie "Homecoming", co w tym wypadku rzeczywiście wydaje się bardzo prawdopodobne. Nazwa ta może w dodatku odnosić się do komiksu o tym samym numerze, wydanym w 1984 roku. Jeśli okazałoby się to prawdą, w filmowym widowisku możemy spodziewać się pojawienia Kapitana Ameryki, Thora i Sokolego Oka. Na ten moment to jednak jedynie spekulacje - pozostaje czekać, aż Sony je potwierdzi - lub im zaprzeczy.

spider-man 5

Nowy "Spider-Man" trafi do kin w 2017 roku. W roli głównej zobaczymy Toma Hollanda. Człowiek-Pająk pojawił się już na kilka sekund w zwiastunie "Captain America: Civil War", potwierdzając wcześniejsze doniesienia, według których grana przez Hollanda postać zaliczy występ w tym filmie.

Więcej na temat nadchodzącego widowiska przeczytacie w tekście "Kim jest nowy Spider-Man? Wszystko, co wiemy o Człowieku Pająku od Marvela i Sony Pictures"